
LARS BREMNES og MARIA HAUKAAS MITTET
søn. 02. juli
|Nesoddtangen


Tid og sted
02. juli 2023, 20:00
Nesoddtangen, Hellvikalleen 60, 1450 Nesoddtangen, Norge
Billetter og info
BILLETTER: 425.- / 200.- (5 billetter reservert trygdede)
Årets SOMMERKONSERTER PÅ HELLVIKTANGEN er i gang!
Vi åpner med to fantastiske artister - LARS BREMNES og MARIA HAUKAAS MITTET fant sammen i et sterkt musikalsk samarbeid etter at de begge deltok i TV2´s «Hver gang vi møtes» i 2018. I 2019 & 2020 dro de sammen på turné gjennom landet med sanger fra egne og andres utgivelser og den nord-norske visetradisjonen i fokus. Turneen «VISER PÅ VEIEN» ble virkelig omfavnet av publikum og det ble hele 70 utsolgte konserter!
I 2021 gav de to ut julealbumet «Ringe inn», etterfulgt av turneen i 2022 med samme navn. Over 13.000 mennesker kom og så dem spille.
Denne sommeren ser Maria og Lars fram til å turnere videre – nå med flere nye sanger i bagasjen. Med seg på scenen har de den glitrende gitaristen BERNT RUNE STRAY.
Nå kommer de til oss! Dette…