top of page

fre. 30. sep.

|

Nesoddtangen

Impro Jam på Hellviktangen

Kom og hør, dans eller spill med!

Registration is closed
See other events
Impro Jam på Hellviktangen

Tid og sted

30. sep. 2022, 19:00 CEST

Nesoddtangen, Hellvikalleen 60, 1450 Nesoddtangen, Norge

Billetter og info

Improjam fra 19-22. Vipps til 995 22 656. 

Kaféen er åpen til 01! 

♪ Velkommen til impro jam på Hellviktangen!

Vi er en gjeng musikkglade venner som liker å utforske lyden av våres instrumenter og stemmer sammen i øyeblikket. Vi ønsker å åpne opp det til et større rom der flere kan komme å enten hvile i lyden, eller ta del i den.

Vi er så heldige å kunne få gjøre dette på koselige Hellviktangen kunskafé og ønsker å invitere inn til det fredag 30. september.

Vi vil starte med en liten oppvarming med bevegelse og lyd for å komme ned i kroppen, og samle oss mer sammen og føle oss trygge. Etter det vil vi starte med jammen. Her ønsker vi å skape et åpent rom der alle kan bli med å utforske lyden vi kan spontant samskape.

Om du vil ha med deg et eget instrument så ta gjerne med det!

Vi holder på fra 19.00 til 22.00, med en pause i mellom. Kafeen er åpen til kl 01.00 for de som vil hygge seg lenger.

Det koster 100,- å være med, og du kan reservere din plass ved å vippse til 99522656 merket imrojam ✾

Vi som skal være med denne fredagen å holde rommet er Nicoline, Axel, Ludvig, Mira, Caroline og Rubiña.

♡ Gleder oss til å samles!

Del med dine venner

bottom of page